Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Блоги фанів
Semaken Metal Birthday GIG
08, вер.

Українські фани Nightwish із Nighthearts - то такі крейзі-люди, з якими хочеться бачитись все частіше, і розлучатись все рідше! Власне сходка ФК до ДН Тані Сємак (Semaken Metal Birthday GIG) планувалась ще на початку літа, потім декілька разів дата переносилась, і врешті все відбулось 2 вересня.

The Greatest Show in Himos
02, вер.

Коротка передісторія, або як все почалося

Рік тому, у вересні 2015, найбільший фінський телеканал YLE вирішив підготувати подарунок до 20-річчя Nightwish та попросив фанатів з усього світу надіслати короткий відеоролик про те, чому кожен з нас любить цей гурт. Ні на що не розраховуючи, я надіслала їм своє відео, а через тиждень отримала відповідь: «Дякуємо за участь у проекті Fellow Imagineers. Вітаємо із проходженням до наступного етапу відбору». Далі слідували інструкції щодо зйомки ще кількох відео. Я була дуже здивована та слухняно виконувала усі завдання від режисерів майбутнього документального фільму протягом декількох місяців, особливо ні на що не сподіваючись. По завершенню зйомок (чи, ліпше сказати, збору відео від фанатів), я отримала несподіваний пакунок з Фінляндії: автографи гурту, новий альбом, футболку та письмову подяку за участь у фільмі від режисерів і продюсера. Цілком задоволена собою, я на якийсь час й думати забула про цей проект.

Чарівні дні в моєму житті з моїми любими Найтхартс
12, черв.

Greatest days in my life with my lovely sweety dream team Nighthearts

Як чарівна казка триває довго, майже вічно, так довго чекала на ці прекрасні, дружні миттєвості життя. Цілих чотири роки потрібно було долі щоб звести нас разом знову, чотири роки треба було Nightwish щоб записати альбом та податись в світове турне, чотири роки чекала цього дня, обіймів друзів, шоу улюбленого гурту!

Once I Had A Dream або Мрії збуваються
11, черв.

     До останнього моменту мені не вірилось, що Найти приїдуть, що ми вирішимо, все ж, питання з подарунками, що встигнемо вчасно і ще десять-двадцять “але”. Все як завжди. Ми чекали, сподівалися, воювали з організаторами і один з одним, я разів зо десять збиралася здавати квитки, але добре те, що добре закінчується. В нас все закінчилося на сто зі ста балів, але тут по порядку.

Найкращі вихідні у моєму житті
03, черв.

Все почалося… нi, не 22 травня, і навіть не 21го. Все почалося тоді, коли я дізналася про те, що концерт у Мінську скасовано та перенесено до мого рідного та улюбленого міста – Києва. Ця новина ошелешила, адже я вже не сподівалася побачити своїх улюбленців в Україні в рамках цього туру. Менш ніж два місяці очікування (під очікуванням слід розуміти не тільки шалену радість та смакування події, що наближається, а й ретельну підготовку до зустрічі гурту, яка пройшла під девізом «Это просто, как ездить на велосипеде, который горит, и ты горишь, и все горит, и ты в аду») пролетіли в одну мить. І ось я вже у хостелі, у компанії колег по фан-клубу, таких самих шалених фанатів та просто прекрасних людей. Багатьох із них я бачила перший раз у житті, але відчуття складалося таке, наче ми не просто знайомі багато років, а вже стали однією великою родиною, адже нас об’єднує сильне та світле почуття – любов до Nightwish.

Nightwish, Amorphis та Arch Enemy у Франкфурті на Майні
20, бер.

Щоб описати мої враження від подорожі до Німеччини, знадобиться багато тексту й стільки ж багато часу, щоб його подужати. Тому перейду одразу до суті.

Рік 2015. 4 грудня. Франкфурт на Майні. Арена Jahrhunderthalle.

Мечты сбываются, или Nightwish в Киеве 17.03.2012
29, серп.

Отчет от 19.03.2012

6 лет назад была такая же весна.. такие же солнечные и теплые дни, такой же воздух. В комнате так же играл Nightwish, и я мечтала увидеть их когда-нибудь в нашем городе...

Nightwish в Киеве (17.03.2012)
01, вер.

«Главная премьера весны» - громкий заголовок на афише. Но посетив концерт я понял - это не премьера весны, и даже не премьера года. Это – одна из главных премьер в моей жизни.

17 марта в 5:13 паровоз =) Луганск-Киев прибыл на Киевский вокзал. Мы, Димон и я, были первыми из нашей компании, состоящей из 20-ти человек, кто ступил на киевскую землю. Заранее договорились, что всех, кто приезжает утренними поездами, встретит Лиза, собственно она одна из тех, кто и затеял эдакий коллективный поход на концерт.

Nightwish на M'era Luna 2015. Гільдесхайм, Німеччина
03, вер.

M'era Luna — це музичний фестиваль, що проходить у невеличкому німецькому містечку Хільдесхайм, недалеко від Ганновера, кожні другі вихідні серпня. Завдяки значній кількості відвідувачів, яка коливається в межах 20-25 тисяч чоловік щорічно, захід став одним з найбільших фестивалів Німеччини. На "Мера Луну" з'їжджаються як прості любителі готичної музики та дарквейву, так і справжні легенди цього жанру. У різні роки тут виступали всесвітньо відомі The Sisters of Mercy, HIM, Clan of Xymox, London After Midnight, Apocalyptica, Moonspell, Marylin Menson, Diary of Dreams, Oomph!, Within Temptation, Nightwish, The 69 Eyes і багато інших. А побачивши серед хедлайнерів на 2015 рік аж 4 свої улюблені гурти я зрозуміла, що просто не можу не поїхати.

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook