Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Інтерв'ю
Новий альбом Nightwish та свіжий погляд на Auri
08, лют.

Інтерв’ю Туомаса Холопайнена для Grasser Production. Новий альбом Nightwish, свіжий погляд на Auri.

Отже, сьогодні ми спілкуємося з Туомасом з фінських метал-легенд Nightwish. Вітаю!

Дякую! Легенди? Вже? Правда? Ну добре.

Велике інтерв'ю Nightwish для фан-спільноти Nightwish World Community
03, лют.

Nightwish - симфонік-метал гурт з міста Кітеє (Фінляндія), заснований у 1996 році. Нещодавно гурт завершив світовий тур “Decades”, відсвяткувавши два десятиліття музичної діяльності, і тепер планує зайнятись записом нового альбому у 2019 році. Троє учасників Nightwish люб’язно погодились дати інтерв’ю для Nightwish World Community - найбільшої фан-спільноти Nightwish  на Facebook. З нами:

Туомас Холопайнен, засновник гурту, лідер, клавішник та композитор;

Флор Янсен - вокалістка гурту;

Трой Доноклі - мультиінструменталіст, який грає на волинці, флейті, лоу-вістлі, гітарах, бузуці та бодрані.

Він імені світової спільноти Nightwish я хочу подякувати вам за це інтерв’ю. Ми - 14 000 фанів з усього світу, і для нас велика честь поговорити з нашим улюбленим гуртом. Ось декілька запитань від наших учасників:

Леоні Хаверкамп, Нідерланди. “Запитання до всього гурту. Якби ви могли стати кимось ще з гурту на один день/або шоу, ким би ви стали та чому?”

Трой: Я б був Флор, щоб носити її жахливо казкове взуття. НАБРИДЛО, що вона захоплює всю увагу на кожному концерті.

Джоел Фінк, Швеція. “Моє запитання, переважно, для Туомаса або Флор - як ви прийшли до “нової” кінцівки пісні Ghost Love Score?”

Туомас: Як я пам’ятаю, Флор просто зробила її “своєю” відразу, хоча пісня і не планувалася такою. В багатьох випадках, саме таким чином з’являються найкращі ідеї.

Флор: Це сталося само собою. Я просто почала співати її більш вільно, Туомасу та іншим учасникам гурту сподобалось. Потім, через декілька разів, ця кінцівка “прижилася”, адже музика дуже креативна та рухлива, усім сподобалось, і ми лишили її.

Туомас Холопайнен про створення AURI і новий альбом Nightwish
18, січ.

Трой:

Ну що ж, реклама і гра з просування альбому почалися, і ми рушимо до релізу дебютного альбому нового проекту Auri навесні. Ми вже даємо інтерв'ю по телефону, але скоро вирушимо втрьох в тижневий прес-тур/гастрономічну подорож Великобританією, Францією, Німеччиною, Швецією та Фінляндією. Ви знайдете нас в кращих індійських ресторанах.

Ось перше опубліковане (вражаюче об'ємне) німецьке інтерв'ю нашого провидця-клавішника і мого дорогого друга, єдиного і неповторного Туомаса.

Ще багато чого попереду...

Nightwish відзначить своє 20-річчя із 2CD-збіркою "Decades" та туром у 2018 році
29, лист.

Невеличке інтерв'ю з Туомасом щодо туру-2018 та збірки Decades.

Лідер Nightwish Туомас Холопайнен каже: "6 липня 1996 року – це точна дата, яка відмічена у гостьовій книзі на дачі нашої родини. Саме тоді, біля вогнища, було вирішено створити гурт з трьох осіб, який би грав атмосферну акустичну музику із жіночим вокалом."

Інтерв'ю: Анетт Ользон
28, вер.

Коли йдеться про Nightwish, я перетворююсь на найвідданішого фана Анетт. Вона, безперечно, відома в першу чергу роками, проведеними в групі. І вона – моя улюблена співачка, я не можу поясними, чому. Більш того, вона – віддана дружина та мати, дуже чарівна жінка, яка живе тим, що піклується про інших.

Вона має сольний альбом, і приймає участь в новому проекті, який має назву The Dark Element, і буде випущений під лейблом Frontiers Music в листопаді.

Туомас Холопайнен та прекрасні факти про світ
10, трав.

Навколо яскравого вогнища згустилася темрява, вітер шумить в листі дерев, перетворюючись на багаття - м'яку силу з тепла і диму. Зараз друга половина листопада, йде дощ, який місцями просочується крізь дах.

Туомас спокійно проводить суботу. За спиною двадцятирічна історія Nightwish і тур, тривалістю в півтора року.

Новий альбом Nightwish стане продовженням "Endless Forms Most Beautiful"
08, лист.

Новий, 9-й альбом Nightwish стане продовженням "Endless Forms Most Beautiful".

Фронтмен Nightwish Туомас Холопайнен повідомив, що 9-й альбом групи стане продовженням теми, порушеної в "Endless Forms Most Beautiful", незважаючи на те, що він ще нічого для нього не написав, хоча зазвичай в такий період після туру у нього вже бували нариси для подальших альбомів.

Інтерв'ю із Флор Янсен на Heavy Montreal 2016
09, серп.

Musik Universe  взяли інтерв'ю у Флор Янсен на фестивалі Heavy Montreal 2016. Приємного читання!

Марко Хієтала назвав вокалістку Флор Янсен "генератором"
09, серп.

Алан Діксон із The Metal Voice взяв інтерв’ю у басиста/вокаліста NIGHTWISH Марко Хієтали на цьогорічному фестивалі Heavy Montreal, що відбувся 6-7 серпня у парку Parc Jean-Drapeau в Монреалі (Квебек, Канада). До вашої уваги декілька моментів із неї (транскрибовані BLABBERMOUTH.NET)

Трохи про диктатуру та створення пісень
01, серп.

Марко Хієтала заперечив думку, що в Nightwish панує диктатура, стверджуючи, що кожен учасник гурту "має свою думку".

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook