Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Інтерв'ю


Марко Хієтала назвав вокалістку Флор Янсен "генератором"

Додано: Вт., 09 серп. 2016 Переглянуто (разів): 936

Алан Діксон із The Metal Voice взяв інтерв’ю у басиста/вокаліста NIGHTWISH Марко Хієтали на цьогорічному фестивалі Heavy Montreal, що відбувся 6-7 серпня у парку Parc Jean-Drapeau в Монреалі (Квебек, Канада). До вашої уваги декілька моментів із неї (транскрибовані BLABBERMOUTH.NET)

Щодо того, що деякі виступи в турі є складнішими за інші для вокалістки NIGHTWISH, Флор Янсен:

Марко: Я насправді не знаю. Я вважаю, що вона немов генератор. Та звісно, деякі виступи є більш складними, тому що, коли ви гастролюєте, то не можете бути в найкращому стані кожного дня; ви можете бути невиспаними чи трошки нездужати. Наприклад, так було минулого разу під час туру Північною Америкою в лютому – це був не найкращий час для поїздок по північним штатам та Канаді, оскільки це був сезон грипу, і ми постійно перебували в автобусах, заповнених людьми, з якими бачились кожного дня, і коли вони трохи п’яні, то лізуть цілуватись і обійматись одне з одним, тож легко щось підхопити.

Що Флор Янсен приносить в гурт на сцені та в студії звукозапису?

Марко: Вона вносить тільки їй притаманну харизму у все, що ми робимо. Що ж стосується сцени та, звісно, студії, вона дуже добре відчуває пісні, відчуває їхні лінії, адаптує їх під себе та до всього. Тож, ймовірно, вона вже була готова, коли ми почали робити альбом, вона дуже втяглась в репетиції і в усе це, так що потім це все можна було почути і в студії.

Щодо майбутнього концертного DVD "Vehicle Of Spirit":

Марко: Ми поки що в процесі зібрання всього докупи. Ми робимо редагування та зведення, і це займає певний час; це велика кількість матеріалу для обробки.

NIGHTWISH нещодавно оголосили про перерву на 2017 рік, після завершення туру в підтримку їх крайнього альбому "Endless Forms Most Beautiful", що вийшов у 2015 році.

Неофіційне шоу, присвячене 20-й річниці гурту, відбудеться 20 серпня в парку Хімос, що в Ямса, Фінляндія.
NIGHTWISH випустить "Vehicle Of Spirit" 4 листопада. DVD включатиме виступи гурту на стадіоні Вемблі в Лондоні та на Ratina Stadion у фінському місті Тампере.

Додаткова інформація

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook