Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Інтерв'ю


Інтерв'ю із Флор Янсен на Heavy Montreal 2016

Додано: Вт., 09 серп. 2016 Переглянуто (разів): 926

Musik Universe  взяли інтерв'ю у Флор Янсен на фестивалі Heavy Montreal 2016. Приємного читання!

 MU: Я зараз поруч з Флор Янсен, вокалісткою Nightwish. Привіт, Флор!

Флор Янсен: Привіт!

MU: Радий бачити вас. Як ваше перебування в Монреалі? Як вам місто?

Флор Янсен: Дуже добре. Мені сподобався Монреаль. Я приїхала сюди вперше, коли ще була підлітком, щоб побачити кінну поліцію. Не знаю, чи вона ще існує, та це було весело. І я поверталася сюди декілька разів вже з концертами. Тож, ми знайшли час на ще якісь заходи. Вчора ми ходили в Біодім, щоб подивитись на тварин.

MU: Тепер поговоримо про Nightwish. Останній альбом, Endless Forms Most Beautiful, вийшов десь близько двох років тому, якщо я не помиляюся.

Флор Янсен: Так. Півтора роки назад, якщо бути точним.

MU: Ви багато гастролювали останнім часом. Чи є плани для нового альбому, чи ви спочатку візьмете перерву?

Флор Янсен: Ми спочатку зробимо перерву. Вона буде трохи довшою, ніж зазвичай: ми будемо відпочивати цілий рік, що вперше в історії Nightwish. Ми повернемося в 2018 році з багатьма новими ідеями, та я не можу сказати вам більше на даний момент.

MU: Це буде справжній відпочинок для вас, чи ви будете працювати на інших проектах?

Флор Янсен: Ні, це буде справжнім відпочинком. Мені це необхідно, бо я невпинно працювала протягом останнього року.

MU: Це буде перший раз, коли ви граєте Монреалі в рамках фестивалю, і у вас будуть усі спецефекти на сцені. Чого ми можемо очікувати?

Флор Янсен: Це правда! В Європі на своїх концертах ми використовуємо багато піротехніки. Там є й деякі рухомі елементи, і ми не можемо спорудити такого роду речі тут. З іншого боку, ми не завжди можемо привезти з собою всю цю техніку сюди. Це дуже чудово, що нарешті, ми зможемо показати повноцінне шоу нашій північноамериканській аудиторії. Це нарешті стало можливим! Ми не можемо дочекатись!

MU: Тож це останнє шоу в Монреалі до 2018 або й до 2019 року?

Флор Янсен: Так.

MU: А тепер я поставлю вам кілька запитань про назви пісень з останнього альбому. Our Decades In the Sun. В яку сонячну країну ви би поїхали на відпочинок?

Флор Янсен: Я хотіла би залишитися вдома, тому що подорожую весь час.

MU: Endless forms Most Beautiful. Назвіть щось, що ви вважаєте дуже красивим.

Флор Янсен: Ну, тема цієї пісні – наша планета і природа. Якщо назвати одну річ, яку я дійсно люблю – це Всесвіт. Вчора ми відвідали Біодім та інскетаріума. Всі форми життя, які я побачила, вражають. Це диво для мене. Я сподіваюся, що інші відчувають те ж саме, що й я, тому що наш світ містить багато красивих речей.

MU: Greatest Show On Earth. Який ваш улюблений гурт, який ви би побачили наживо?

Флор Янсен: Прямо зараз, я б сказала, що SABATON. Цей гурт привносить багато енергії на сцені і за її межами.

MU: Ви збираєтеся побачити їх сьогодні?

Флор Янсен: Так!

MU: Сьогодні трохи раніше ми взяли в них інтерв'ю, і довідались, що вони теж привезли спецефекти.

Флор Янсен: О, я знаю!

MU: Нам пощастило. Weak Fantasy. Що означає ця назва для вас?

Флор Янсен: Це стосується фантазії про щось, чого не існує. Як і релігії, яка, як на мене, заснована на казках. Люди хочуть вірити в щось і намагаються це довести. Цим активно користуються. Це і є фантазія на низькому рівні. “Слабка фантазія”

MU: Eyes Of Sharbat Gula. Чи можете ви назвати іншу жінку, яка вас надихає?

Флор Янсен: Я би назвала Skin із Skunk Anansie – ось де справжня божевільня, в хорошому сенсі. Вона бореться за багато речей. Бути темношкірою і на додаток ще бути жінкою дуже важко в сучасному світі. Це все сміховинно і безглуздо. У цьому сенсі, це надихає мене. Вона надихає мене вокально, а також, як особистість.

MU: Я припускаю, що у вас тут більше можливостей побачити її наживо.

Флор Янсен: Це залежить від того, з якого боку подивитись. Ми самі граємо дуже багато, тож не маємо так багато часу, щоб відвідувати інші концерти. Я ніколи не бачила її наживо!

MU: Я хочу знати, якій пісні в цьому турі ви віддаєте найбільшу перевагу?

Флор Янсен: Це складно... Я б сказала, це Ghost Love Score. Це виклик кожного разу. Це виклик для всіх наших пісень, і вона стала найбільш популярною. Тож це велика проблема, тому що я не маю права розчарувати фанів. Очікування завжди дуже високі.

MU: На вашу думку, фани приймають вас як вокалістку Nightwish?

Флор Янсен: Ну, тут завжди будуть розбіжності, та я повинна сказати, що відчуваю себе дуже бажаною. Ту, що була переді мною, сприймали з великими труднощами. Можливо, бути третьою вокалісткою легше, бо фанати вже звикли до змін. Для мене це було дуже легко. Я відчувала, що мене прийняли з першого дня. З іншого боку, завжди знайдуться люди, які хотіли б бачити одну з попередніх співачок на моєму місці, і навіть хтось хотів би бачити когось зовсім іншого. Ніколи не можеш догодити всім.

MU: Я думаю, що ваш талант говорить сам за себе. Ви можете заспівати нові пісні. Ви також можете співати пісні Анетт і Тар'ї. Nightwish зробив найкращий вибір.

MU: Це була прекрасна Флор Янсен. Спасибі за ваш час.

Флор Янсен: Дякую.

MU: Я сподіваюся, що ми побачимо вас в Монреалі в 2018 році або 2019 році.

Флор Янсен: І я сподіваюся на це.

Додаткова інформація

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook