Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Інтерв'ю


Новий альбом Nightwish стане продовженням "Endless Forms Most Beautiful"

Додано: Вт., 08 лист. 2016 Переглянуто (разів): 1223

Новий, 9-й альбом Nightwish стане продовженням "Endless Forms Most Beautiful".

Фронтмен Nightwish Туомас Холопайнен повідомив, що 9-й альбом групи стане продовженням теми, порушеної в "Endless Forms Most Beautiful", незважаючи на те, що він ще нічого для нього не написав, хоча зазвичай в такий період після туру у нього вже бували нариси для подальших альбомів.

Альбом "Endless Forms Most Beautiful" став результатом досліджень в області еволюції і релігії - таку назву використовував Чарльз Дарвін, коли описував у своїй роботі світ, в якому ми живемо, а в якості гостя під час запису альбому брав участь еволюційний біолог Річард Докінз.

Група бере перерву на 2017 рік, однак у лідера вже є плани на 2018, 2019 і навіть 2020 роки.

В інтерв'ю Uber Rock Холопайнен повідомив: "Я думаю, ми пройшли лише половину шляху. Ми можемо зробити більше. Ми ще не сказали все, що хотіли. Це величезний світ, з якого можна брати натхнення, і ми торкнулися його лише поверхнево...

Я відкрив для себе таких авторів як Карл Саган, Річард Докінз, Крістофер Хітченс і Брайан Кокс, і протягом останніх років я нічого іншого не читав. Я знайшов натхнення і побачив, як мені об'єднати всіх людей в групі. Я знав, що це стане цікавим для всіх нас...

Не всі в Nightwish захоплюються казками Толкієна, але ми всі разом поважали цю тему, і кожен грав свою частину з великою посмішкою на обличчі".

Холопайнен описав свій сьогоднішній стан як "абсолютне спустошення", після кількох років напруженої роботи.

"Зазвичай до цього моменту у мене вже було 5 або 6 пісень, - каже Туомас, - але поки я не знаю, як робити нові, можливо, я почну писати в наступному році. Якщо це станеться, це буде круто - але якщо цього не станеться, не страшно, ми не поспішаємо. Я буду здивований, якщо натхнення не прийде в наступному році. Зараз я не відчуваю ніякого тиску. Тому основна моя ідея - рік відпочинку".

Додаткова інформація

  • Переклад: Олена Деркач
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook