Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Інтерв'ю


Інтерв'ю: Анетт Ользон

Додано: Чт., 28 вер. 2017 Переглянуто (разів): 698

Коли йдеться про Nightwish, я перетворююсь на найвідданішого фана Анетт. Вона, безперечно, відома в першу чергу роками, проведеними в групі. І вона – моя улюблена співачка, я не можу поясними, чому. Більш того, вона – віддана дружина та мати, дуже чарівна жінка, яка живе тим, що піклується про інших.

Вона має сольний альбом, і приймає участь в новому проекті, який має назву The Dark Element, і буде випущений під лейблом Frontiers Music в листопаді.

Анетт має щасливий вигляд, і ми дуже вдячні, що вона змогла приділити нам декілька хвилин. То ж, уперед!

МИНУЛЕ

Є одна дискусія, яка не вщухає вже декілька років: буле таке собі, дуже відоме шоу, наприкінці якого ти йдеш зі сцени під час виконання «The Poet and The Pendulum», дехто каже, що люди вигукували образливі речі, інші посилаються на дим та на персональні причини. Що ти скажеш на це?

Анетт: було багато факторів, але мене дійсно потривожила димова машина. Я маю бронхіальну астму, і коли в кімнаті, або на сцені, багато диму, я просто не можу співати. Також, я втомилася від тяжкого туру, деяких проблем в групі, і дуже сумувала за своїм сином, все це навалилося разом, до того ж, я отримувала листи зі смертельними погрозами перед початком концертів у Північній Америці. В тих листах мене обіцяли застрелити в голову на очах в сина, то ж, я була страшенно налякана. Ми були вимушені посилити охорону, і під час концерту я просто зірвалась, хоч і дуже шкодувала про це згодом.

Після того, як ти перенесла важкий грип в Денвері і пропустила шоу, ти вирішила, що в змозі справитись з концертами у Солт Лейк Сіті, як тобі вдалося знайти в собі сили продовжувати?

Анетт: я хотіла продовжити співати заради фанів, до того ж, це моя робота. Якщо ти є артистом, то маєш знати, що фани чекають на тебе, і відміна шоу – це рішення дуже нелегке. Я була хвора, але змогла вийти на сцену.

То ж, це була музика, яка штовхала тебе вперед, чи ти просто діяла заради фанів?

Анетт: Я дуже віддана і вірна своїй роботі, тому навіть у важкі часи в гурті я продовжувала виступати, і не звертала увагу ні на що інше. Співати і бути на сцені – це головне, і навіть у важкі часи, я просто люблю виступати.

ТЕПЕРІШНЄ / МАЙБУТНЄ

Я чув, що ти вивчала мед сестринське діло, чому саме цю професію?

Анетт: Перед тим, як стати частиною Nightwish, я вже навчалася в університеті. Я вивчала дисципліни, що стосуються людської поведінки, і повернувшись додому з останнього туру, вирішила, що хочу змін. Я поступила на мед сестринське діло, тому що хочу відчувати себе потрібною, і це дуже благородна справа.

"Shine" and "Lies" - це два сингли, що ти випустила в минулі роки. Як ти думаєш, чи стала твоя сольна робота для тебе терапією чи це більше відлуння внутрішніх переживань? Чи, може, це твоє повідомлення фанам?

Анетт: Так, я написала ці пісні після подій в Південній Америці у 2009 і важкого туру, який ми зробили. Пісні, які я писала про своє дитинство, про хворобу моєї матері, що сталася в той час, про любов до сина та чоловіка – це свого роду терапія, то ж, ці пісні були більше для мене і про мене, ніж просто заради слухачів.

Я читав у твоєму блозі, що ти страждаєш від нічних жахіть. Як вважаєш, чи має це вплив на подальшу музику?

Анетт: Я не знаю, але вони справді жахливі, і я маю їх дуже часто. Важко ще й те, що я вже доросла, і розумію, що це все – несправжнє. Але вночі я не можу мислити раціонально, мені дуже страшно, і треба розбудити чоловіка, щоб допоміг мені прийти до тями.

Зовсім недавній соло-реліз від тебе - “Vintersjal/Cold Outside.” А тепер наближається до виходу сайд-проект Dark Element. Що ти про нього розкажеш?

Анетт: О, він чудовий, і я щаслива бути частиною проекту! Коли мене попросили приєднатися до нього, я і гадки не мала, як будуть звучати пісні Яні, але, почувши перше демо, я розслабилась. Я вже зрозуміла, що альбом буде прекрасним, і ми отримали позитивні відгуки від журналів і фанів, тому, сподіваюсь, на нас чекає великий успіх.

Чи є в тебе плани на сольну кар’єру?

Анетт: на даний момент нема, але хто знає! Коли в мене буде час сісти і написати пісні….

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Давай уявимо, що я вкрав твій Айпод, яка музика мене здивує найбільше? Чи є якісь сюрпризі в твоїх музичних смаках?

Анетт: (сміється) ну, я слухаю багато музики, і вона дуже різна по жанрах, може шведський реп?

Через багато-багато років родичі знайшли на горищі коробку з диском, на якому написане твоє ім’я, що би ти хотіла передати цією музикою? Яке повідомлення лишити?

Анетт: це дежу гарне та важке питання! Я би хотіла, що б вони зрозуміли, що я любила те, що співала, що б вони відчули те, що відчувала я, і що співала про те, що відчувала! Ось моє повідомлення нащадкам, а також те, що я дещо-таки зробила в музиці.

Дякуєм, Анетт, ти найкраща!

Додаткова інформація

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook