Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Інтерв'ю


Nightwish відзначить своє 20-річчя із 2CD-збіркою "Decades" та туром у 2018 році

Додано: Ср., 29 лист. 2017 Переглянуто (разів): 398

Невеличке інтерв'ю з Туомасом щодо туру-2018 та збірки Decades.

Лідер Nightwish Туомас Холопайнен каже: "6 липня 1996 року – це точна дата, яка відмічена у гостьовій книзі на дачі нашої родини. Саме тоді, біля вогнища, було вирішено створити гурт з трьох осіб, який би грав атмосферну акустичну музику із жіночим вокалом."

"15 місяців потому цей гурт випустить свій дебютний альбом, а більш ніж за два десятиліття - збірник, що включає в себе пісні з восьми студійних альбомів та з найпершого демо, назву якого й носить гурт."

Він продовжує: "Безмежна свобода та потенціал, які я знайшов під час написання пісень, повернули мене додому, до місця, де я відчуваю себе вільним та важливим. Отже, рух американськими гірками розпочався, попереду всілякі пригоди із невеликим піт-стопом там, звідки ми вітаємо вас зараз. Оглядаючись назад, можу сказати, що ця подорож була як мінімум захопливою."

Холопайнен каже, що найкраща річ в тому, щоб бути частиною гурту "це люди", і додає: "Братерство всередині гурту, в минулому й зараз, команда і менеджмент. Побудовані відносини, як з фанатами з першого ряду, запрошеними музикантами, іншими гуртами, промоутерами, медіа, працівниками звукозаписуючої студії, так і з власними героями, з якими ніколи не зустрічався."

"Я зустрів своїх найкращих друзів завдяки музиці, але так само я зіткнувся із найтяжчими випробуваннями, але це все було в ім’я любові до життя та пригод, для надбання знань та сенсу."

"Дивлячись на минулі та теперішні дні, я відчуваю привілей, а майбутнє неможливо виміряти словами. Це щось, що можна виразити тільки за допомогою поезії та музики."

"Через декілька місяців, ми відсвяткуємо цю подорож у вигляді 9-місячного ностальгійного туру, що включатиме в себе матеріал з усіх восьми наших студійних альбомів. Ми повинні зустрітися з вами там, і це буде так чудово, як ніколи раніше!"

 

Додаткова інформація

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook