Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Статті


Огляд виступу Nightwish на Heavy Montreal 2016

Додано: Вт., 09 серп. 2016 Переглянуто (разів): 695

Пропонуємо вашій увазі огляд виступу гурту на фестивалі Heavy Montreal, що відбувся 6 серпня 2016 року в Монреалі.

Фінські симфо-метал титани Nightwish виступили на важкій сцені фестивалю Heavy Montreal в суботу ввечеі (6 серпня) перед захопленим багатотисячним натовпом. Вигадлива музика зосереджена навколо розкішного вокалу вокалістки Флор Янсен, в той час як її товариші по гурту стрибають довкола неї, переплітають дивовижні конструкції на синтезаторі, чіткі гітарні рифи і різноманітні духові та ударні інструменти.

Гурт був грандіозно представлений композицією Roll Tide авторства Ханса Ціммера перед виходом а сцену. На тлі різноманітних піротехнічних ефектів, що охоплювали сцену протягом всього виступу, вони занурилися у виконання Shudder Before the Beautiful з їх альбому 2015 року Endless Forms Most Beautiful. Ця пісня слідувала загальній формулі, характерній для Nightwish та багатьох симфо-метал гуртів: епічна, потужна, скрадливі синтезаторні послідовності і барабани у кінці зтикаються із хрусткими електричними ритмами гітарних рифів, що деякий час галопують пліч-о-пліч, а потім слабшають та дозволяють вокалу вийти на перший план. Це стосувалося як першої пісні, так і більшості з тих, що були у сет-листі того вечора, і це дуже добре, оскільки саме ця суміш прекрасно підходить для концертів, і на цьому виступі забезпечила епічне звучання пісень.

Маючи 75 хвилин у своєму розпоряджені та величезний двадцятирічний каталог пісень, з якого можна вибирати що завгодно, гурт того вечора вирушив у музичну подорож, що охопила більшість їх альбомів. Особливо вражаюче звучали пісні, щочудово гармонізували з симфонічними елементами, важкими гітарними рифами та перехоплюючим подих вокалом Флор Янсен. Відмінним прикладом цього є пісня "Sahara" з альбому 2007 року Dark Passion Play та Last Ride of the Day із альбому 2011 року. Кожна пісня була настільки приголомшливою, шо важко було обрату ту, що виділялась особливо. Проте, якщо вже обрати якусь одну, то хай це буде велична The Greatest Show on Earth з їх крайнього альбому.

Європейський метал займає головне місце у серцях фанів Монреалю. І це було дуже добре видно на такому величному виступі Nightwish.

Додаткова інформація

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook