Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Статті


Відповіді Юкки на питання фанів

Додано: Пт., 07 жовт. 2016 Переглянуто (разів): 989

Відповіді Юкки Невалайнена на запитання фанатів про відчуття, страви, книги, татуювання та інше.

Ти коли-небудь пробував грати на чомусь, окрім ударних?

Юкка: Насправді ні, не рахуючи тих випадків, коли я співав на бек-вокалі у початковій школі... У мене не було сильного бажання вчитися грати на іншому інструменті.

Яка травма у тебе траплялася найчастіше протягом 20 років гри на ударних?

Юкка: З певного часу я почав часто відчувати біль в правому зап'ясті після кожного концерту. Я почав робити вправи, змінив місце розташування установки і, на щастя, це допомогло.

Чи можеш ти назвати своїх улюблених ударників, тих що тебе надихають?

Юкка: Можу згадати декількох з тих пір, як все почалося - це Майк Портной і Міхаель Йорг. Протягом останніх років я фокусуюсь на музиці в цілому, тому більше не наслідую кого б то не було.

Чи впізнають в тобі люди ударника Nightwish, коли ти не в бандані? Ти користуєшся цим?

Юкка: Напевно, ні. Мені не траплялось нагоди це перевірити, тому не можу сказати напевно.

Скільки разів ти бачив виступи гурту в цьому турі? Чи були у тебе дивні відчуття?

Юкка: Я бачив п'ять виступів, перший був в Нью-Йорку, на самому початку туру, і я готовий визнати, що тієї ночі у мене були дивні відчуття... Та останнього разу, в парку Хімос минулого місяця все було вже на багато краще.

Чи є на EFMB пісня, прослуховуючи яку, ти собі кажеш «Ух ти! Я хотів би її зіграти»?

Юкка: На альбомі багато фантастичних пісень, але якби було потрібно обрати одну, це була б "Shudder Before The Beautiful". Прекрасний початок альбому і відмінно звучить наживо!

Як ти себе почував, коли повернувся на свій «трон» в Хімосі?

Юкка: Це було досить таке... фантастичне повернення додому! Минуло три роки з попереднього мого виходу на сцену, відчуття рутини пройшло, але в той же час здається, що все було тільки вчора.

Що тобі найбільше подобається їсти/готувати?

Юкка: Я б назвав індійське каррі. Немає нічого кращого, ніж поворожити з усіма цими спеціями і потім дивитися, що ж вийшло. Ніколи не виходять дві абсолютно однакових страви.

Яка найцікавіша пісня для виконання і яка найскладніша?

Юкка: "Last Ride Of The Day" і "Ghost Love Score" в топі найбільш цікавих пісень для мене, а "She Is My Sin" приносить приємне відчуття зайнятості.

Як драммер, чи не відчуваєш ти, що у тебе менше взаємодії з глядачами, ніж в інших?

Юкка: Ні, це тільки твоє рішення - чи хочеш ти взаємодіяти з натовпом чи ні. Якщо ти цього хочеш, то ти знайдеш спосіб.

Я читав, що ти фанат Екхарта Толле. Як його вчення вплинули на твоє життя?

Юкка: Я випадково натрапив на його книгу «Сила теперішнього» кілька років тому, і я був здивований, настільки ця книга виявилась близькою до мого розуміння життя і усвідомлення себе. Читання і прослуховування цієї книги розширило моє розуміння світу, тому я високо ціную його роботу.

Що входить в твою щоденну рутину, не рахуючи адміністративної роботи в гурті?

Юкка: Справ багато, рутини мало. Все приходить і йде, тому вирішую проблеми по мірі їх надходження.

Що ти цінуєш найбільше в своєму житті?

Юкка: Я б сказав, що саме життя як таке. "Життя" означає все, що трапляється, як погане, так і хороше. Я не можу назвати причину, по якій слід було б виділити який-небудь один аспект і цінувати його понад усе.

Ти пам'ятаєш, як почалася ваша з Каєм співпраця?

Юкка: Я не можу пригадати, коли ми зустрілися в перший раз, але, швидше за все, це було після якоїсь вечірки. Я пам'ятаю, що нам була потрібна допомога в налаштуванні барабанів для альбому Dark Passion Play. Ми звернулися до цього хлопця!

Якою була твоя найімпульсивніша покупка?

Юкка: Я не з імпульсивних людей (мені хотілося б так думати...), але часом я приймаю рішення про покупку дуже швидко. Наприклад, якщо мені здається, що нам пора змінити машину, я вибираю і швидко приймаю рішення. Я не витрачаю тижні для вирішення цього питання.

Ти коли-небудь намагався вивчити інші види перкусії (джембе, ручні барабани, литаври і т.д.)?

Юкка: Я вивчав перкусії протягом минулого року або двох, але до сих пір глибоко в це не вник.

У тебе є нові татуювання?

Юкка: Я кілька років планував зробити щось нове, але поки не було хорошого моменту для цього. Рано чи пізно це станеться.

Найсмішніше/дивне/божевільне, що відбувалося з тобою на сцені?

Юкка: Це не зовсім відповідь на поставлене запитання, але найбільш незвичайний момент був, коли я вийшов на сцену в Хімос Парку минулого місяця. Не можу згадати що-небудь з минулого, що могло б перевершити це.

Після того, як ти побував простим глядачем на деяких виступах гурту, і у тебе була можливість поглянути на все з іншої точки зору, чи з'явилися у тебе думки, що можна було би щось поліпшити (в музиці або в шоу), і що дещо, можливо, не було в порядку?

Юкка: Хоча я спостерігав за шоу з кута сцени, це було фантастично - подивитися, як все виглядає і звучить з боку, побувати на місці глядачів. Не було думки щось змінити, покращити, але стала видна загальна картина. Моменти, які ви вважаєте найважливішими, насправді виявляються менш значними, тоді як дрібниці можуть грати дуже велику роль.

Додаткова інформація

  • Переклад: Олена Деркач, Анастасія Руденька
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Інтерв'ю & статті


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/ingyaroslav/data/www/nightwish.com.ua/templates/nighthearts/html/mod_bt_contentshowcase/themes/accordion/accordion.php on line 827

Блоги фанів

Facebook