Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Учасники


Туомас Холопайнен

Я, Туомас Лаурі Йоханнес Холопайнен, став п'ятим членом сім'ї на Різдво 1976 року. З того моменту маленьке місто Кітеє в Північній Карелії у Фінляндії - стало моєю домівкою. Завдяки мамі, у 6 років музика стала частиною мого життя, вона змусила мене вчитися в музичній школі Карелії, грі на фортепіано, кларнеті і саксофоні. В 15 років я розпрощався з музичною школою і після випускного екзамену отримав диплом. В тому ж році я відправився до Канзасу (США) як студент за обміном. Соромно сказати, але я не торкався ні кларнету, ні саксофону після воєнного оркестру 1996-97 років.

У вересні 1992 року моя "нова сім'я" взяла мене на концерт Metallica і Guns 'N Roses, який в подальшому вплинув на всю мою музичну діяльність та життя. Після повернення зі Штатів у 1993 році мої товариші запросили мене до свого гурту "Dismal Silence", який згодом перейменували на Nattvindens Gråt і Darkwoods My Betrothed. Ці гурти з'явились завдяки Teemu Kautonen - моєму шкільному другу, якому я дуже вдячний за отримане виховання у світі пісень та лірики. Після кількох років гри у цих гуртах, восени 1996 року з'явилась ідея Nightwish.

В перелік моїх останніх проектів та інших музичних захоплень входять Sethian, For My Pain, Kotiteollisuus, Timo Rautiainen & Trio Niskalaukaus, Silentium (продюсер) і Indica (продюсер).

У мене є особлива пристрасть до музики із кінофільмів, але коли я хочу насолодитись музикою, то зазвичай пісні стають для мене важливішими за жанр. Ще я хотів би одного дня написати повний саундтрек до фільму.

Моя мета в гурті - через створення музики та історій стати більш збалансованою людиною, другом і колегою, просто провести чудово час із групою, дати слухачам можливість втекти від реальності і створити свій власний світ! Nightwish – відображення моєї душі, моя схованка, звалище сміття і робота мого життя в одному. Наш новий альбом Imaginaerum, як і попередні, подолав довгий шлях до абсолютно іншого рівню, але мені здається, що перед нами все ще лежить довгий шлях у подорожі цими американскими гірками. І ця подорож буде продовжуватись до тих пір, поки у світі існує темрява, краса та уява. Дякую всім, хто дає їх мені, а також, дякую за те, що слухають та лишаються небайдужими.

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook