Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Учасники


Марко Хієтала

Я народився 14 січня 1966 року, ставши четвертою дитиною у нашій сім’ї, і назвали мене Марко Тапані Хіетала. До 15 років я жив у Терво - це маленьке місто, населення якого нараховувало 2,5 тис. чол. Моя сім’я та друзі і до цього часу живуть там.

Я завжди любив музику скільки себе пам’ятаю. Першими моїми спогадами про музику були колискові, які мені батько грав на акустичній гітарі. В музичній колекції мого батька були джазові, класичні, ірландські народні пісні; Бітлз, Елвіс та альбоми з фінською фолк-, рок-музикою. Я почав співати з 11 років, а в 12 - бринькати на гітарі батька. В 13 років, я вже був учасником однієї шкільної групи, яка мала назву "Sabotage" (і не дивно, так як Black Sabbath вже тоді мали на багатьох великий вплив), у якій я грав на бас-гітарі та співав. Панк-рок та метал для нас вже тоді були головними.

Весь поглинутий музикою в 15 років я переїхав зі свого маленького містечка у Куопіо, з населенням 80 000. Там я вступив у музичну школу на відділ класичної гітари, вокалу та музичної теорії, у якій провчився три роки. Я продовжив своє навчання у Консерваторії естрадної музики та джазу, яка знаходиться в Хельсінки, але вже через 1,5 роки, коли Tarot записали свій перший альбом у 1986 році, я перестав вчитися. Потім почався тур. Tarot стала першою серйозною групою в моєму житті. До її складу входили мій брат Зак, барабанщик Пеку Кіннарі та я. Група була створена в 1984 році.

Tarot і досі існує, дає концерти, веде активну діяльність, коли Nightwish відпочивають. Також я займаюся музичним аранжуванням в студії, і ще мені доводилося записувати вокал для гурту Amorphis на деяких їхніх альбомах. Я грав з такими гуртами, як Northern Kings, Sinergy, Sapattivuosi, Delain, Conquest, Raskasta Joulua і з деякими іншими. Тексти до пісень я пишу на двох мовах: англійській та фінській.

Одного темного вечора 2001 року, Туомас та Ево з King Foo Entertainment подзвонили мені. Вони сказали, що в Nightwish є вільне місце бас-гітариста і запитали, чи не зацікавлюся я. Дякую вам за це, друзі!

Мої цілі та смаки в музиці та житті досить добре відображені в музиці Nightwish. Я намагаюся тримати відкритими музичну та ідеологічну свідомість. Я сподіваюсь, що зможу відчувати велику душевну насолоду від того, що зробили ми, від музики, яку тільки-но почув або від побаченого на сцені. Я хочу бути спроможним поважати та любити своїх друзів, свою сім’ю, тих, з ким я граю в гурті... Я хочу відчувати гордість в моменти нашої слави та переваги існування у цьому світі величезних та нескінченних можливостей.

Мені і досі не по собі. Дивовижно те, що я - частина того, що вплинуло на таку велику кількість людей, що зворушило їхні душі. І я віддаю велику повагу тобі, читачу.

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook