Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Учасники


Юкка Невалайнен

Я народився в Кітеє, Фінляндія, 21 квітня 1978 року. Своє щасливе дитинство я провів у родині з п'ятьох людей: я, моя мама, тато, сестра і брат. Pesäpallo, фінський варіант бейсболу, відіграв велику роль у ранні роки мого життя, але коли мені виповнилось 11 - музика все ж врятувала мене від спорту (або, можливо, вона врятувала спорт від мене, я не знаю). В будь-якому разі, в 11 років, я здав вступні іспити до класу ударників нашої місцевої музичної школи, і, на превеликий подив, пройшов відбір! Моя подорож в чарівний світ музики почалась.

Досить швидко я помітив, що дійсно насолоджуюсь грою на барабанах. В музичній школі я опанував ази музичної теорії і швидко виробив основні навички, створивши свій власний стиль. У середній школі я грав в нашій шкільній групі. Головним у групі був вчитель музики Пламен Дімов. Ми грали свого роду Funk-Jazz-Rock Mix і переважна більшість нашого репертуару складали класичні кавери. Я, можливо, пережив якусь підліткову кризу чи щось на зразок того, оскільки у восьмому класі я кинув музичну школу і шкільний ансамбль, бо відчував, що більше не хотів грати на барабанах. Але якщо ви дійсно чимось захоплені, то це є чимось більшим, ніж підліткові фантазії, і залишається з вами назавжди...

Приблизно через рік мій друг, якому був потрібен барабанщик, попросив мене приєднатися до власного гурту. Обдумавши пропозицію протягом короткого часу, я вирішив піти на це. І ось я уже в першому "гаражному гурті" на шляху розпусти. Я не пам'ятаю, щоб ми коли-небудь давали назву цьому гурту. Насправді їхній музичний напрям був мені не до душі, але це була чудова можливість пограти у гурті і вперше записати демо. Мій музичний смак був із сильним нахилом до хард-року і хеві-металу, а улюбленими гуртами були Stratovarius, Dream Theater, Helloween, Metallica і Paradise Lost. Невдовзі після того як наша перша тимчасова група розпалась, ми створили нашу першу банду з Емппу та іншими місцевими хлопцями. Ми назвали цей шедевр "Nidhro't" і здебільшого грали гітарний рок з елементами фінської лірики, але там також був відчутний вплив металу. Це був великий час для нас! Ми отримали перше місце для репетицій і нереально раділи цьому. Паралельно з Nidhro't ми започаткували перший власний "справжній" метал гурт під назвою "Ambrosia", і грали інструментальний мелодик-метал.

У якийсь момент Емппу розповів мені про проект Туомаса, і я вирішив послухати їх демо-записи. Це звучало вельми цікаво: поєднання співу Тар'ї - високого, оперного голосу із акустичною, близькою до природи музикою, робили зі мною щось, що я не зміг класифікувати. Через деякий час після запису демо, Емппу і Туомас прийшли до мене, і я дізнався, що гратиму на ударних у групі "Nightwish". Ми прослухали першу клавішну демку Туомаса і домовились про нашу першу спільну репетицію. Я був у захваті!

У 2003 році я приєднався до Sethian, гурту, який випустив альбом під назвою Into Silence на Spinefarm Records. Хоча ми ніколи офіційно не розформовували гурт, здається, що наш дебютний альбом залишиться нашим єдиним релізом. Кілька років тому ми сформували гурт під назвою "Bitch Driven", просто заради розваги. Можливо, якийсь з цих гуртів знову повернеться до життя, або, все може бути, ми придумаємо новий, але зараз Nightwish – це моє все.

Моя мета в Nightwish - продовжувати бути чесним із собою, з людьми навколо мене, і з музикою. У динамічному світі музики легко втратити фокус і забути, де ти, звідки ти, і чому бажання грати музику є головним для тебе. Але, якщо в тебе є достатньо сил не опускати руки і не дозволити стороннім речам ввести себе в оману, то ти зможеш створити багато красивих речей і дикі, захоплюючі пригоди чекатимуть на тебе. Зрештою, якщо ми приберемо всі ті нудні аспекти життя - такі, як гроші, посади, обов'язки та обмеження - наше життя стане таким, яким його творимо ми.

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook