Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Учасники


Ерно Вуорінен

Після ретельного планування та реалізації задуманого, Емппу та його брат-близнюк з'явились на світ 24 червня 1978 року в Кітеє на радість родині Вуоріненів, в якій було п'ять братів і сестер: я, брат і три чудові сестри. Сім’я завершується моєю мамою та татом, - винуватцями цього хаосу.

Моє дитинство і юність пройшли, як вони зазвичай проходять, роблячи то одне то інше: спорт, блукання в лісах, виконання музики, а іноді, навіть, і навчання. Після гри в численних гуртах, наші шляхи, нарешті, перетинаються з Туомасом і рештою хлопців. І я все ще залишаюсь на цьому шляху. Це звивиста дорога, яка іноді буває трохи нерівною, але ми набираємо швидкість зі страшним гуркотом і бризками.

Я почав серйозно займатися музикою, коли мені було близько 11, завдяки декільком приятелям-гітаристам, особливо Матті Турунен. Він був одним із тих хто відповідав за ефект "наростаючої сніжної лавини" в моїй грі.

Після того, як я навчився налаштовувати інструмент, я, в основному, слухав всі види записів, намагаючись грати ці речі. Я вперто пройшов через усі музичні жанри. Очевидно, що я любив деякі речі більше - хто знає, чому?

Паралельно із гуртом, у даний час я беру участь у Brother Firetribe з рештою "дядьків". Ми були достатньо спокійними останні пару років, що гармонічно поєднується з нашою філософією: ми робимо те, що ми робимо, якщо відчуваємо, як потрібно це робити. Ви можете привести коня до води, але ви не можете змусити його пити, або, як там кажуть. Так чи інакше, ми все ще активні і, навіть, записали пару нових треків.

Тепер ви знаєте деякі факти про моє життя, більше - пізніше, коли згадаю ще щось.

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook