Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
Новий DVD
Nightwish у Києві!
Свіжі новини із соцмереж

1 2 3

Новини гурту

Новини фан-клубу

Decades

"Decades"

з 9 березня, 2018

Детальніше
Новини
The Greatest Show in Himos 02, вер.

Коротка передісторія, або як все почалося

Рік тому, у вересні 2015, найбільший фінський телеканал YLE вирішив підготувати подарунок до 20-річчя Nightwish та попросив фанатів з усього світу надіслати короткий відеоролик про те, чому кожен з нас любить цей гурт. Ні на що не розраховуючи, я надіслала їм своє відео, а через тиждень отримала відповідь: «Дякуємо за участь у проекті Fellow Imagineers. Вітаємо із проходженням до наступного етапу відбору». Далі слідували інструкції щодо зйомки ще кількох відео. Я була дуже здивована та слухняно виконувала усі завдання від режисерів майбутнього документального фільму протягом декількох місяців, особливо ні на що не сподіваючись. По завершенню зйомок (чи, ліпше сказати, збору відео від фанатів), я отримала несподіваний пакунок з Фінляндії: автографи гурту, новий альбом, футболку та письмову подяку за участь у фільмі від режисерів і продюсера. Цілком задоволена собою, я на якийсь час й думати забула про цей проект.

Найкращі вихідні у моєму житті 03, черв.

Все почалося… нi, не 22 травня, і навіть не 21го. Все почалося тоді, коли я дізналася про те, що концерт у Мінську скасовано та перенесено до мого рідного та улюбленого міста – Києва. Ця новина ошелешила, адже я вже не сподівалася побачити своїх улюбленців в Україні в рамках цього туру. Менш ніж два місяці очікування (під очікуванням слід розуміти не тільки шалену радість та смакування події, що наближається, а й ретельну підготовку до зустрічі гурту, яка пройшла під девізом «Это просто, как ездить на велосипеде, который горит, и ты горишь, и все горит, и ты в аду») пролетіли в одну мить. І ось я вже у хостелі, у компанії колег по фан-клубу, таких самих шалених фанатів та просто прекрасних людей. Багатьох із них я бачила перший раз у житті, але відчуття складалося таке, наче ми не просто знайомі багато років, а вже стали однією великою родиною, адже нас об’єднує сильне та світле почуття – любов до Nightwish.

Мечты сбываются, или Nightwish в Киеве 17.03.2012 29, серп.

Отчет от 19.03.2012

6 лет назад была такая же весна.. такие же солнечные и теплые дни, такой же воздух. В комнате так же играл Nightwish, и я мечтала увидеть их когда-нибудь в нашем городе...

Інтерв'ю & статті

Блоги фанів

Facebook