Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Новини гурту


Режисер про фільм "Imaginaerum"

Додано: Ср., 21 груд. 2011 Переглянуто (разів): 958

Фінно-шведські симфо-металісти NIGHTWISH недавно випустили свій новий альбом "Imaginaerum", а також в майбутньому збираються випустити фільм з тією ж назвою.

Під час вересневого інтерв’ю з Petri Silas’ом з фінського журналу Soundi лідер/клавішник NIGHTWISH Туомас Холопайнен розповів, що зйомки фільму проходили в Канаді, в них були задіяні канадські актори. Пост-продакшн ведеться в Канаді та Фінляндії. Він також повідомив імена акторів, що зіграли головні ролі у фільмі: Маріанна Фарлі і Куінн Лорд. Режисер Stobe Harju опублікував наступне повідомлення: «Як вже багато хто з вас знає, ми завершили роботу над режисерською версією фільму. Всі хто подивилися фільм були задоволені і дали прекрасну оцінку цій версії. І я можу тепер сказати, що ми дуже задоволені цією версією. Є багато людей, яким ми хотіли б висловити свою вдячність: це колеги-режисери, співавтори, актори і продюсери.

Ще потрібно створити візуальні ефекти і при цьому залишитися в рамках бюджету. Ця фаза в кінцевому рахунку формує фільм і дуже важлива для кінцевого результату. Ми живемо в приголомшливий час. Зараз робота над фільмом практично добігає кінця. Крім редагування, я хотів би попрощатися з моїм дуже хорошим другом і режисером фільму, Mathieu Belanger’ом, і його фантастичною сім’єю, яка приєдналася до мене в Фінляндії на пару місяців. Матьє вклав всю свою душу і серце в цей фільм, і цього не описати словами. Я впевнений, що наші шляхи ще перетнуться в майбутньому в іншому проекті. Тепер фільм в хороших руках ще одного мого друга – Joshua Sherrett’а, його компанії Workshop і чудової команди Vision Global в Монреалі. Їх візуальні спецефекти і їх ранні начерки просто знесли нам дах кілька разів, і врешті-решт вони показали нам суть слова «магія». Повірте мені, коли я кажу, що ми побачили самий захоплюючий матеріал на даний момент. Так як моя робота триває з ними, вона продовжується і з Petri Alanko, і з саундтреком, який він робить разом з Tuomas’ом. Дивно, як ці хлопці можуть працювати над чимось абсолютно різним, але в той же час схожим на пісні з альбому “Imaginaerum”. Повинно бути 350 треків на одну пісню з альбому, це дає можливість для варіацій. От божевільні засранці. Залишилося розібратися з часом, коли ми зможемо показати вам щось нове і особливе. Сподіваємося, що це буде швидко, так як ми ніяк не дочекаємося цього».

Імена акторів, що знялися в “Imaginaerum»: Francis X. McCarthy, Quinn Lord, Marianne Farley, Joanna Noyes, Ilkka Villi, Keyanna Fielding, Ron Lea, Victoria Jung, Helene Robitaille, Stefan Demers, Anette Olzon, Marco Hietala, Tuomas Holopainen, Emppu Vuorinen, Jukka Nevalainen.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Фільтр новин

Інтерв'ю & статті


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/ingyaroslav/data/www/nightwish.com.ua/templates/nighthearts/html/mod_bt_contentshowcase/themes/accordion/accordion.php on line 827

Блоги фанів

Facebook