Версія для друку

Пост від Стобе Хар’ю

Додано: Ср., 14 бер. 2012 Переглянуто (разів): 846

Любі Найтвішевці та Імаджинерійці! З чого б почати? З моменту останнього оновлення інформації накопичилося достатньо!

Минулі місяці пройшли в боротьбі за те, щоб скомпонувати всі візуальні ефекти і додати їх саме туди, куди належить. І поки я пишу цей пост, монреальці трудяться з усіх сил. Оскільки ми зависли на цій стадії, тизер трейлера і трейлер монтажу почекає ще деякий час.

Деякі з вас, ймовірно, вже бачили на Twitter, що фільм збагатився стоп-кадрами, а це значить, що «сирому» редагуванню настав кінець, всі кадри здобули свою остаточну тривалість, і справу можна сміливо передавати в руки команди візуалізаторів. Процес триває!

Вся наша робота в останні місяці полягала в перегляданні фільму і складанні списку додаткових діалогів. Коротше кажучи: копання в сценарії, перегляд фільму, удосконалення існуючих реплік і додавання нових, переробка їх же, розсилка, закриття сценарію, фіксування неточностей, введення акторів в нові сюжетні лінії, запис, мікшування всього зі старими лініями фільму і вуаля – ми нарешті- то досягли вищої якості діалогів! Звучить фантастично, але багато проектів стали краще саме завдяки цій процедурі.

Саундтрек лежить на столі Петрі Аланко, і він чудовий! Після останньої редакції фільму, відбулося багато такого, що, висловлюючись літературно, змусило цього хлопця рвати на собі волосся! Я думаю, в основному, через питання синхронізації. Тим не менш, група дуже вражена всім почутим, адже тут буде лише кілька оригінальних пісень з IMAGINAERUM, інші ж будуть носити більш кінематографічний характер. Я попросив Петрі написати звіт спеціально для вас, адже я представляю як ви втомилися від моїх нудних описів.

Так як я і кілька моїх друзів, у тому числі і Петрі, були на шоу Nightwish в Гельсінках, що було минулої суботи, то я більш ніж упевнений, що нам в голову прийшло ще кілька неймовірних ідей, які ви, фани групи, з задоволенням почуєте у фільмі. У будь-якому випадку, Nightwish були прекрасні, як і завжди, і я отримав справжнє задоволення від зустрічі зі старими друзями за лаштунками. Непередавано!

І підкоряючись традиції, краще залишено на десерт! Трейлер тізера вже на моєму столі, і це означає, що скоро ми почнемо редакцію «сирих» місць. Для цього потрібен час, адже візуальні ефекти, призначені для тізера, все ще в процесі доопрацювання, ми мікшуємо і прикрашаємо звук для цих частин фільму, тому дату виходу тізера поки складно передбачити, в будь-якому випадку він вийде рано чи пізно. Сподіваюся, все ж, що це станеться незабаром, мої дорогі друзі!

А поки що, насолоджуйтеся весною під політ останніх сніжинок зими ;)

Stobe Harju – директор Imaginaerum (Гельсінкі, Фінляндія, 12 березня 2012)

Переклад виконано Elinie для Nightwish.com.ua

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі