Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Новини гурту
Перші місця Imaginaerum та Storytime
09, груд.

Вітаємо гурт із зайнятими першими місцями синглу Storytime і альбому Imaginaerum на фінських чартах. Також відомо, що в Швеції на момент середини минулої неділі альбом Imaginaerum займав друге місце в хіті продаж.

Бажаємо Nightwish ще більших досягнень!

Nightwish на Ruisrock
09, груд.

В наступному році з 6 по 8 липня в місті Турку (Фінляндія), пройде фестиваль Ruisrock в якому прийме участь гурт Nightwish. Бажаючі відвідати цей фестиваль і підтримати Nightwish можуть ознайомитись із деталями на офіційному сайті фестивалю Ruisrock.

Подвійна платина!
05, груд.

Із повідомлень фінської преси, альбом Imaginaerum знаходячись в статусі перед-продажу уже досяг статусу “подвійна платина” (це більше 40 тисяч копій) із виходом альбому у продаж, уже через декілька днів він наблизився до статусу потрійної платини.

Nightwish про Imaginaerum
25, лист.

Перед прем’єрою альбому Imaginaerum на наступному тижні, Nightwish вирішили останній раз подражнити фанатів)

Семпли альбому "Imaginaerum"
18, лист.

На офіційному сайті гурту сьогодні було розміщено повідомлення: "Навіть на Amazon (amazon.de) були на стільки вражені новим альбомом, що виложили семпли без нашого дозволу…" Проте, якщо Ви хочете отримати максимум задоволення, то ми радимо не слухати семпли, а зайнятись чимось іншим.

З великою повагою! Nightwish

Посилання на семпли з альбому Imaginaerum

Перше місце у фінських чартах
18, лист.

За перший тиждень продаж сингл Storytime зайняв на фінських чартах почесне перше місце! Вітаємо Nightwish з успіхом та бажаємо їм завжди бути першими в чартових позиціях :)

Посилання на джерело

Лірика Storytime, онлайн-прем’єра Imaginaerum
18, лист.

Нещодавно на офіційному youtube-каналі Nightwish було викладено відеокліп Storytime із субтитрами, найближчим часом текст буде опубліковано на нашому сайті.

Сингл "Storytime", трейлер та анонс гри
16, лист.

"Storytime" – новий сингл фінського гурту Nightwish випущений 11 листопада 2011 р. Крім того, гурт випустив до сингла “Storytime” трейлер із Туомасом Холопайненом. Ще однією гарною новиною є те що 18 листопада буде випущений перший епізод ексклюзивної онлайн гри "Imaginaerum".

Що не день – то фантастика!
16, лист.

Середа, дев’яте листопада,і перший сингл “Imaginaerum” названо “Storytime” уже остаточно у цей день. Це перша частина з дуже довгого повернення додому, яке тривало 4 роки. Це примушує мене сумувати, почувати себе чесно заслужившим відпочинок і в кінці кінців відчувати гордість. Сумно, що час подорожі, нарешті, підходить до кінця, радий, що все вийшло красиво, і пишаюся учасниками групи та іншими однодумцями, що приклали зусилля для створення цього колосального проекту. Дякую.

Nightwish – Storytime
10, лист.

Зустрічайте новий відеокліп гурту Nightwish на сингл Storytime. Прем’єра кліпа відбулась 9 листопада 2011р. на офіційному YouTube-каналі Nightwish.

Кліп Storytime є першим кліпом із альбому IMAGINAERUM, який вже невдовзі з’явиться у продажі.

Фільтр новин

Інтерв'ю & статті


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/ingyaroslav/data/www/nightwish.com.ua/templates/nighthearts/html/mod_bt_contentshowcase/themes/accordion/accordion.php on line 827

Блоги фанів

Facebook