Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Новини гурту
Фінські марки із Nightwish
19, квіт.

Фінська поштова служба Posti планує до випуску 35 нових марок. Вони будуть присвячені музичній темі. Зображуючи музикантів від Сібеліуса до сучасного хард-року; в тому числі будуть зображені гурти, що здобули міжнародне визнання - Hanoi Rocks, The Rasmus, Apocalyptica, Children Of Bodom, HIM і, звичайно, Nightwish. Марки будуть випущені у вересні-листопаді.

Анонс другого синглу
17, квіт.

Сьогодні гурт анонсує вихід другого сингла 8 травня! У сингл увійдуть такі композиції:

  1. Endless Forms Most Beautiful
  2. Sagan (instrumental)
  3. Endless Forms Most Beautiful (alternative version)
  4. Endless Forms Most Beautiful (radio edit)
Making Of "Endless Forms Most Beautiful"
12, квіт.

У цьому шістнадцятому трейлері "Making Of «Endless Forms Most Beautiful»" ми розповімо вам про художні роботи, що були створені для альбому.

Тур розпочався
09, квіт.

Сьогодні ми почнемо наше світове турне в Нью-Йорку, США!!! Ми проведемо кілька днів у цьому дивовижному метрополі репетируючи і відчуваючи себе готовими до повернення на сцену!!!

Благодійний аукціон із Genelec
08, квіт.

Колонки фірми Genelec, підписані учасниками Nightwish, будуть виставлені на онлайн-аукціоні eBay з 8 квітня. Зібрані кошти підуть на будівництво нової дитячої лікарні в Хельсінкі.

Трейлер до альбому №15
31, бер.

Передаємо вам короткий зміст 15 епізоду від Nightwish: "27 березня вийшов новий альбом, давайте ознайомимося з тим, як проходила ця подія. Ми взяли інтерв'ю у шанувальників, деякі з них стояли в черзі з самого ранку. Люди із задоволенням діляться враженнями, кажуть, що це той самий старий добрий Nightwish. Вони вражені лірикою та історією, що ховається в кожній пісні. Зі слів Троя все пройшло круто і люди доволі милі. Альбом вийшов, але з його виходом пригоди тільки починаються!"

Новий альбом "Endless Forms Most Beautiful"
26, бер.

Просто ще один день! Новий альбом Nightwish "Endless Forms Most Beautiful", нарешті, буде випущений в ЄС завтра, 27 березня! Дата виходу у Великобританії 30 березня і США послідують цьому прикладу 31-го.

14 трейлер вже онлайн!
18, бер.

У цьому епізоді, учасники групи розповідають свої власні думки і почуття з приводу нового альбому, а також перші враження представників преси. Насолоджуйтесь!

Élan кавер-конкурс оголошено
17, бер.

Nightwish оголосили всесвітній конкурс відео, щоб шанувальники могли продемонструвати свої таланти.

"Shudder Before The Beautiful" онлайн!
13, бер.

З цього моменту ви можете вільно без оплати завантажити пісню "Shudder Before The Beautiful" на ваш комп'ютер і насолоджуватися піснею необмежену кількість часу!!!

Фільтр новин

Інтерв'ю & статті


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/ingyaroslav/data/www/nightwish.com.ua/templates/nighthearts/html/mod_bt_contentshowcase/themes/accordion/accordion.php on line 827

Блоги фанів

Facebook