Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Новини гурту
Епізод № 13
06, бер.

В новому епізоді ви дізнаєтесь про дати та міста наших виступів у європейській частині нашого туру та про переживання Кая під час запису нового альбому "Endless Forms Most Beautiful".

12 епізод від Nightwish
27, лют.

"Ми все ближче до випуску Endless Forms Most Beautiful (з двадцять сьомого березня (ЄС), 30 (Великобританія) і 31 (США))!!! Ми хотіли б ще трохи поділитися інформацією про теми та натхнення альбому в цьому дванадцятому "making-of" трейлері!

11 трейлер вже онлайн
16, лют.

Ласкаво просимо у 11-й трейлер до нашого нового альбому "Endless Forms Most Beautiful".

Анонс першого синглу
12, груд.

"Ми раді повідомити вам, що перший сингл, який буде нами випущений називатиметься "Élan". Вихід запланований 13 лютого 2015 року через Nuclear Blast!"

Запис оркестру
09, жовт.

Глазур на торт! Запис оркестру в студії Angel c Піпом Вільямсом в Лондоні.

Неприємна новина від Юкки
06, серп.

"Як розпочати розповідати про щось, про що ви не хотіли б говорити, хоча ви знаєте, що рішення, прийняте вами - це єдине (принаймні, єдино правильне), яке ви могли б прийняти в даний момент? Я зіткнувся в цією дилемою зараз, і буду робити все від мене залежне, щоб підібрати правильні слова.

Протягом багатьох років я страждав від хаотичного, але дуже важкого безсоння, того, що також було моїм небажаним компаньйоном під час усіх наших турів. Я зробив все, щоб намагатися контролювати його або, принаймні, щоб справлятися з ним. Тим не менш, ми не знаємо, чому ми повинні спати, і, на жаль, не так багато інформації, чому деякі з нас страждають від безсоння. Від цієї проблеми немає 100%-их ліків.

Протягом останнього місяця для мене стало очевидним, що я не можу виконувати свої обов'язки в якості музиканта так, як я бажаю і з точністю, якої заслуговує музика. Тому я вирішив відійти від моїх обов'язків драммера в Nightwish під час запису нового альбому і подальшого туру. Я як і раніше буду займатися день у день справами групи, але найдорожче - грати - на даний момент не представляється можливим. Час покаже, що буде в майбутньому.

На особистому рівні моє рішення змушує відчувати себе невимовно сумно. На щастя, якщо подивитися на нього з боку, то це «просто» частина припливів і відливів життя. Сумні речі є частиною її, так само як і незабутні враження та пригоди, які я мав задоволення випробувати сповна. Напевно, попереду ще буде багато пригод.

У новому альбомі на барабанах гратиме мій хороший друг Кай Хахто. Я був дуже вдячний, що він не вагався ні хвилини, коли вирішив допомогти нам у цій складній ситуації. Що буде в турі та яким буде склад - все ще відкрите питання, але ми дамо вам знати так скоро, як тільки це буде можливим.

Якщо початок був важким, то закінчувати ще важче. Може, я просто закінчу, процитувавши щось гідне.

«Ви можете втратити тільки те, що у вас є, але ви не можете втратити щось, чим ви є» - Екхарт Толле.

З повагою, Юкка Невалайнен/Nightwish

Літній табір розпочався!
06, лип.

"У Nightwish розпочався літній табір - це означає, що прийшла пора перших важких репетицій восьмого студійного альбому і запис у Кітее - прекрасній сільській місцевості. Позаду залишилися перші успішні дні.

Nightwish - Ghost Love Score (instrumental)
23, черв.

"На честь святкування 10-річчя нашого переломного альбому Once ми даруємо вам інструментальну версію "Ghost Love Score", яка раніше не випускалася!"

Спасибі всім вам за чудові роки!

Nightwish

Сольний альбом Туомаса став золотим у Фінляндії!
05, черв.

Сольний альбом Туомаса Холопайнена "Music Inspired By The Life And Times Of Scrooge" дебютував під № 1 у Фінляндії в тиждень релізу і залишався в ТОП 5 протягом декількох тижнів після релізу. Тепер, через два місяці після виходу альбом став золотим у Фінляндії.

"Imaginaerum by Nightwish" Blu-ray знову у продажі!
20, трав.

На прохання багатьох фанів гурт вирішив випустити обмеженим тиражем міжнародне видання "Imaginaerum by Nightwish" Blu-ray з англійськими субтитрами та із зовнішнім оформлення на англійській мові.

Фільтр новин

Інтерв'ю & статті


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/ingyaroslav/data/www/nightwish.com.ua/templates/nighthearts/html/mod_bt_contentshowcase/themes/accordion/accordion.php on line 827

Блоги фанів

Facebook