Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Новини гурту
Нові фото гурту
27, лист.

До фотогалереї на офіційному сайті було додано багато нових фотографій з Хартвал-арени, де відбулася прем'єра фільму (відвідати галерею), а також, гурт мав власну фотосесію разом з Троєм Доноклі та Флор Янсен! (відвідати галерею).

Оновлення в Nightwish Shop
24, лист.

Магазин товарів Nightwish збагатився новою колекцією мерчу, присвяченою майбутнім зимовим святам. Це ексклюзивні капці від Райно (відвідати ін.-магазин), а також колекція товарів, що стосується прем’єри фільму та його героїв (відвідати ін.-магазин).

"I Want My Tears Back" з Hartwall Areena
20, лист.

Представляємо вашій увазі прекрасне відео із Хартвал-арени, сподіваємось воно вам сподобається ;)

Imaginaerum by Nightwish: The Score
01, лист.

А ви вже замовили свою копію саундтреку? Сингл Imaginaerum by Nightwish: The Score уже можна замовити в Nightwish Shop тут.

Вино Imaginaerum
29, жовт.

Nightwish вирішили презентувати власну марку вина - Imaginaerum. У продаж вино надійде в 2012 році, етикетка розроблена на основі пісні "The Crow, The Owl And The Dove". Вино виготовляється в співпраці із фінським майстром вин - Туомасом Мерілуото. Бульш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті nightwishwine.com.

Трейлер Imaginaerum
18, жовт.

Зустрічайте! Трейлер до фільму "Imaginaerum". Трейлер був опублікований на YouTube каналі Nuclear Blast.

Nightwish & Floor Jansen
12, жовт.

…ось так виглядають нинішні Nightwish!

Анетт та Nightwish розстаються
01, жовт.

Ще одна сторінка в історії Nightwish завершилась сьогодні. Nightwish і Анетт Ользон вирішили розпрощатися, із взаєморозумінням і заради спільного блага обох сторін.

Самопочуття Анетт
30, вер.

Сьогодні із новин на офіційному сайті стало відомо, що гурт завершив саундчек в Солт Лейк Сіті і в Анетт із голосом все чудово. Також на своєму блозі Анетт зробила декілька публікацій стосовно свого самопочуття:

Анетт в лікарні
29, вер.

Погані новини ми отримали сьогодні із сторінки гурту на Facebook, далі пряма мова:

Фільтр новин

Інтерв'ю & статті


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/ingyaroslav/data/www/nightwish.com.ua/templates/nighthearts/html/mod_bt_contentshowcase/themes/accordion/accordion.php on line 827

Блоги фанів

Facebook