Увійти Зареєструватися

Вхід у аккаунт

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене
2e89225431c3f6741b7721c632d85dd9.jpg
f84f777d96e8ab67a514a9bda016a497.jpg
093d628311fa1f0b07bfb4e5fb4c0c47.jpg
Новини гурту
Номінація на ECHO
20, бер.

Nightwish номінований на премію ECHO в Німеччині в категорії «Міжнародний рок / альтернатива». Echo є німецьким еквівалентом премії Греммі. Це вже друга номінація Nightwish на цю престижну нагороду: у 2008 році група вже отримувала премію ECHO. Церемонія відбудеться в четвер увечері і транслюватиметься в прямому ефірі на телебаченні. Конкурентами в цій категорії є також Evanescence, Foo Fighters, Nickelback і Red Hot Chili Peppers.

Пост від Стобе Хар’ю
14, бер.

Любі Найтвішевці та Імаджинерійці! З чого б почати? З моменту останнього оновлення інформації накопичилося достатньо!

Відео-конкурс від Nightwish
28, лют.

Гурт NIGHTWISH запрошує шанувальників з усього світу, виразити свій творчий потенціал, зробивши кліп на новий сингл-трек "The Crow, The Dove And The Owl" із останнього альбому "IMAGINAERUM".

Сингл "The Crow, The Owl And The Dove"
21, лют.

В підтримку нового альбому Imaginaerum стане сингл "The Crow, The Owl And The Dove", дата релізу запланована на символічну для цього року дату – 29 лютого!

Остання репетиція перед турне
12, січ.

Nightwish провели останню репетицію перед грандіозним світовим турне, вона пройшла в Nosturi, Хельсинки, де вони випробували піро- і фаєр ефекти.

Золото в Німеччині та Греції
10, січ.

Зустрічайте ще одне досягнення гурту Nightwish - альбом Imaginaerum досяг статусу подвійного золота в Греції та отримав золото в Німеччині.

Режисер про фільм "Imaginaerum"
21, груд.

Фінно-шведські симфо-металісти NIGHTWISH недавно випустили свій новий альбом "Imaginaerum", а також в майбутньому збираються випустити фільм з тією ж назвою.

Російський реліз Imaginaerum
21, груд.

Стала відома дата російського релізу нового альбому NIGHTWISH “Imaginaerum”!

Позиції в європейських чартах
16, груд.

Новий альбом “Imaginaerum” досяг чудових чартових позицій в усій Європі, не дивлячись на важку конкуренцію в різдвяний сезон. Гурт дякує усім фанам за підтримку!

Imaginaerum: позиції в чартах
12, груд.

Альбом Imaginaerum все більше починає набирати оберти і рости в чартових позиціях різних країн. На даний час нове творіння Nightwish займає наступні позиції в чартах:

Фільтр новин

Інтерв'ю & статті


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/ingyaroslav/data/www/nightwish.com.ua/templates/nighthearts/html/mod_bt_contentshowcase/themes/accordion/accordion.php on line 827

Блоги фанів

Facebook